Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
tel. +371 29295142
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
tel. +371 29295142
0

Iepin savas saknes. Radošās Nameja darbnīcas.

Datums: 10.01.2018 00:01
1088 skatījumi
No savas zemgaļu virsaiša brīvības līdz pat šodienai Tavā pirkstā. Tās cīņas, ko mēs izcīnām taču ir līdzīgas, vai ne? Ieliec spēku pats savā Nameja gredzenā vai kulonā. 
Mēs ticam, ka Tavs spēks ir saknēs un saknes ir Tavs stiprais pamats. Sens. Tur, kur Tu sācies. Un, ka arī Tu esi sakne un sākums. Mēs kopjam saknes un iepinam spēku rotās, un aicinām Tevi savu vēsturisko rotu sākt pie mums. 

Jau pavisam drīz gaidīsim Tevi radošajās darbnīcās Siguldā, kur kopā ar rotkali varēsi pīt un veidot pats savu Nameja pinumu. Apaļu kulonu savam latvieša godam vai dāvanai kāda cita spēkam vai slaveno Nameja gredzenu. 

Gaidīsim Tevi ne tikai vienu - droši nāc radīt rotas enerģiju kopā ar vistuvākajiem, sirdi un roku pieliekot kopīgam pinumam, ko pēcāk iekļaut rotā katram. 

Sāc savu simbolu šeit!

Nameja gredzena darbnīcas: 
Plānotās meistarklases: 
8. un 21.septembrī 
6. un 19. oktobrī
3. un 16.  novembrī 
1. un 14. decembrī 


Ja esat vismaz divi, iespējams ieplānot Jums ērtā laikā! 

​Piesakies rakstot mums ziņu info@balturotas.lv, 29 295 142. 
Kā arī pie mums Siguldā un Vecrīgā, Grēcinieku 11 iespējams iegādāties dāvanu kartes šim pasākumam, uzdāvinot kādam īpašu pieredzi, pinot savu Nameja gredzenu! Darbnīcas turpināsies arī 2020!


Tā kā pinuma un rotas izgatavošana prasa lielu uzmanību gan no dalībnieku, gan meistaru puses, vietu skaits ir ierobežots.
Dalības maksā iekļauts viss, lai pēc dažu stundu darba savu sudraba Nameja rotu varētu lepni nest mājās :) Kā arī tēja&kafija, uzkodas un kāds neliels pārsteigums no mums. Darbnīcas notiks Siguldas Pils kompleksā.