Radi Pats

Tavām domām un rokām darinātas rotas.

Nameja
meistarklase

Iepin savas saknes Nameja rotā meistara virsvadībā mūsu Siguldas veikalā-darbnīcā Pils kompleksā. Tu vari izvēlēties darināt apaļu kulonu/aproci vai Nameja gredzenu — par godu savai latvietībai vai kādai īpašai dāvanai. Meistarklase aizņems apmēram 3-4 stundas. 

Dalības maksa vienam 100€, diviem 180€, četriem 320€, iekļauts materiāls un viss nepieciešamais, kā arī kafija, tēja un uzkodas. 


Meistarklases dāvanu kartes pieejamas te: dāvanu karte

Laulību
Gredzeni

Divu cilvēku savienība ir īpašs mirklis — savijas saknes, savijas dzīves. Tas jānosvin ar gredzeniem, kuros atklājas jūsu abu stāsts, kuros iekalta kopīga nākotne. Stāstiet savu ieceri mums, un mēs palīdzēsim to pārvērst gredzenos, kurus nest ar mīlestību un lepnumu.


Plašāk sadaļā

 

Kontakti
Uzzināt vairāk un pasūtīt:

Ieva Straupe-Lūse

ieva@balturotas.lv

+371 29295142

Korporatīvie pasūtījumi

Veiksmes simboli mūsu olimpiešiem, balvas jauniešiem par uzvarām mācību olimpiādēs, dāvanas augstiem Latvijas viesiem, unikālas rotas koriem un deju kolektīviem — tie ir tikai daži no paraugiem, kuri ar lepnumu tapuši Baltu Rotu meistaru rokās. Mēs protam iekalt ieceres unikālos darbos — no personalizētām korporatīvām dāvanām līdz unikālām atšķirības zīmēm. Piedāvājam izvēlēties arī dāvanas no esošajām kolekcijām.

Kontakti
Laura Geistarde - Šube

laura@balturotas.lv

+ 371 26426698

Citas meistarklases

Mūsu Siguldas darbnīcā piedāvājam iemēģināt roku bronzas vai sudraba piekariņu darināšanā — no ripiņām vai iepriekš izveidotas formas, ar latviešu spēka zīmēm, iniciāļiem, logotipu vai citu īpašu grafisko zīmi. Ģimenes salidojumam, jubilejām, darba kolektīva saliedēšanai, pirmskāzu ballītēm vai vienkārši saturīgai izklaidei draugu pulkā. Darbnīcā vienlaikus varam uzņemt līdz 30 cilvēkiem.

Kontakti
Pieteikšanās:

info@balturotas.lv

+371 29295142